Yeni Firefox Eklenti Çubuğu Gözükmüyor

Firefox güncellendi yeni özellikler gelirken eski özellklerin bazılarıda kaybolabiliyor. Bu yazımızda yeni  Mozilla Firefox’da eklent çubuğu nasıl aktif edilir onu görücez. Eklenti çubuğu bildiğiniz üzre alexa scroolbar ve diğer eklentilerin kısa yollarını koyabildiğiniz kullanışlı bir mozilla çubuğudur. Her nedense mozilla firefox bazen işimize yarayan şeyleri küt diye kaldırıyor ve ne olduğunu anlamıyoruz. Çok hızlı değişiklik yapılması hoşumuza gitmesede yapacağımıız bişey bulunmuyor.

firefox eklenti çubuğu görünmüyor

Developer lar sayesinde eski özellikleri eklenti olarak kullanabiliyoruz bunlardan biride kaybolan mozillafirefox eklenti çubuğu eklentisi. Eklentiyi kurduğunuzda birebir eski Firefox’da ki eklenti çubuğu görünümünü elde ediyorsunuz.

Bu çubuğu çokça kullanan arkadaşlarımız için eklentiyi indirebileceğiniz link aşağıdadır. Eklentiyi kurduktan sonra Firefox’u yeniden başlatın aktif olacaktır. Gözükmez ise Firefox’un en üstünde bir yere sağ tıklatın. Eklenti çubuğu yazan yerin yanına tik koyun hepsi bu kadar.

Firefox Eklenti Çubuğu İndir

 

Etiketler:, , , ,

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yazar: webstar

2002 Yılında sanal mecraya katılan Webstar ; Web Yazılım, Web Tasarım ve SEO alanında kendisini geliştirmiştir. Aynı zamanda Makine Mühendisidir.

Bu yazıya paylaş

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir