Sevgililer Gününde Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler & Sürprizler

Bir çiçeğin suya ihtiyaç duyduğu gibi sevgi de emek ve özveri ile beslenir ve bizi hayata bağlayan, yaşantımıza renk katan insana sevgimizi göstermenin en güzel ve kolay yolu 14 Şubat Sevgililer Gününde onu mutlu etmektir ki bu evlilik yıldönümünü unutsanız bile size avantaj sağlayacaktır. Sevgililer gününde sevgiliye yapılacak sürprizler sizi sevgilinizin kalbinde en özel tahta oturtacaktır.

Hediye konusunda kadınların işi erkeklere oranla daha kolaydır. Sevgilinize bir playstation hediye etmeniz bile onu dünyanın en mutlu erkeği yapabilir. Ama daha klasik bir hediye vermek istiyorsanız saat, gömlek, kemer ve özellikle sıcakta renk değiştiren ve birlikte resminizin olduğu bir kupayı hediye edebilirsiniz. Evde rahatlıkla giyebileceği bir sweatshirt de sevgililer gününde alınacak hediyeler arasında yer alabilir.

Erkekler açısından hediye alma konusu çok daha karmaşıktır. Çünkü kadınlar bazen alıngan olabilirler ve yapılan sürprizin arkasında bir ima arayabilirler. Örneğin hediye etmiş olduğunuz bol bir sweatshirt bayanlarda ”acaba ben şişman mıyım” düşüncesi yaratabilir. Bu nedenle size daha basit olan parfüm, kokulu mum, takı almanızı ve bu hediyelerin yanında güzel bir not ile çiçek hediye etmeniz tavsiye edilir.

Sevgililer gününde en güzel hediyelerden biri de hoş bir evlenme teklifidir. 14 Şubatta evlenme teklif etmek unutulmayacak bir anı olarak kalplerinizde daima yer alacaktır. Bu özel günü teklifinizle ölümsüzleştirebilirisiniz.

Google Aramaları:

  • Sevgililer Günü
Etiketler:, , , , , , , , , ,

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yazar: webstar

2002 Yılında sanal mecraya katılan Webstar ; Web Yazılım, Web Tasarım ve SEO alanında kendisini geliştirmiştir. Aynı zamanda Makine Mühendisidir.

Bu yazıya paylaş

1 Yorum

  1. ya italik yazı fontu gerçekten okumayı zorlaştırıyor bir süre sonra, bence bu konuyu bir düşünün derim. :( hediye konusunda da erken davranayım dedim ama istediğim gibi bir hediye bulamadım, benim bulduklarım ya gereksiz pahalı ya stokta yok vs vs..

    Ben de kendim el yapımı bir hediye yapma işine giriştim. Şurada gördüğüm tablo saat karışımı gitarı yapacağım inşallah; Fakat o gitarın bağlantı kısımlarındaki aparatları nereden temin edebilirim hiçbir fikrim yok?

    Bir Cevap Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir