Samsung Galaxy A9 Çıkıyor

galaxy-a9Galaxy A serisini genişletmeye devam eden Samsung’dan şimdi de Galaxy A9geliyor.

Android telefon pazarının lideri olan Samsung elde ettiği başarıların üzerine yeni modeller tanıtmaya devam ediyor. An itibariyle Galaxy A3, A5, A7 ve A8 modellerinin yer aldığı Galaxy A serisine son olarak Galaxy A8 modelini ekleyen marka görünüyor ki, yakın zamanda Galaxy A9 ile karşımıza çıkabilir.

Kısa süre önce Geekbench” testinde ortaya çıkan bir Samsung modelinin Galaxy A9 olacağı düşünülmektedir. Yapılan testte tek çekirdekte 1325 puan, çok çekirdekte 4461 puan alan Samsung Galaxy A9 piyasadaki birçok üst düzey telefon ile rekabet edeceği görünüyor.

Test sonucuna göre, gücünü 64 bit desteğine sahip 8 çekirdekli Qualcomm MSM8976 Snapdragon 620 işlemci, Adreno 510 grafik işlemci ve 3 GB RAM’dan alan Samsung Galaxy A9 hakkında henüz çok az bilgi var.

Belirtelim ki, Galaxy Note 5’in daha zayıf donanımlı versiyonu gibi olacak Galaxy A9 Galaxy A8 modeline benzer şekilde plastik arka kapak ve ince tasarıma sahip olabilir. Ayrıca, kamera tarafında Galaxy A8de olduğu gibi Galaxy S6 kamerası ile gelmesi muhtemel Samsung Galaxy A9 önümüzdeki aylarda tanıtılabilir.

 

Google Aramaları:

  • samsung a9 ne zaman cikacak
  • samsung galaxy a9 ne zaman çıkacak
  • samsung a9
  • galaxy a9 ne zaman çıkacak
  • a9 samsung
Etiketler:, , , ,

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yazar: webstar

2002 Yılında sanal mecraya katılan Webstar ; Web Yazılım, Web Tasarım ve SEO alanında kendisini geliştirmiştir. Aynı zamanda Makine Mühendisidir.

Bu yazıya paylaş

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir