Google Sıra Bulucu

Webstar Google Sıra Bulucu hizmeti ile karşınızda.. En kararlı, en doğru sonuçları gösteren sıra bulucuyu yaptık. Yer imlerinize veya sık kullanılanlarınıza tereddütsüz ekleyeceksiniz.

Google Sıra Bulucu

Google Sıra Bulucu

 

Google sıra bulucu neden gereklidir?

Seo çalışmaları yapıyorsanız çalışma yaptığınız siteyi günlük,haftalık veya aylık olarak google sırasını takip etmek isteyebilirsiniz. Kendi şahsi siteizi veya firmanızın sitesini istenilen anahtar kelimelerde takibini yapabilirsiniz. Rakiplerinizin web sitelerini uyguladığı seo yöntemlerini takip edebilmenize de olanak tanır.

Webstar Google Sıralaması Scriptinin Özellikleri

  • En önemli özelliği diğer sıra buluculara nazaran hiç bir kısıtlama olmaksızın sınırsız bir biçimde 7-24 sorgulama hakkı tanır.
  • Sorgu hızı çok yüksektir. Dakikalarca beklemezsiniz. 500 sonuç için bile 1 kaç saniye içinde sonuç alabilirsiniz.
  • 5-10 sorgu yaptıktan sonra google sizi engellemez, sabahtan akşama kadar sorgulayabilirsiniz. (Diğer sıra bulucular da bir grup sorguladıktan sonra bozuluyor dikkat ettiyseniz.)
  • Hızlı sorgulama için geniş sonuç sayısı seçenekleri vardır. 10 , 50,100,200,300,400,500 seçeneklerinden herhangi birini seçerek sorguya başlayabilirsiniz.
  • Görsel sonuç ekranı , Web sitenizin bulunduğu sıra farklı renkte yanar. Çok gelişmiş jquery özellikleri kullanılarak hazırlanmıştır.
Google Sıra Bulucu İçin Buraya Tıklayın!Etiketler:, , , , , ,

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yazar: webstar

2002 Yılında sanal mecraya katılan Webstar ; Web Yazılım, Web Tasarım ve SEO alanında kendisini geliştirmiştir. Aynı zamanda Makine Mühendisidir.

Bu yazıya paylaş

1 Yorum

  1. paylasım için teşekkürler iyi çalışmalar

    Bir Cevap Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir