Doğumda Aldığım Kiloları Nasıl Veririm ?

dogum-diyetBirçok kadının müşterek kâbusu doğumdan sonra alınan istenmeyen kilolardır. Doğum hususilikle kadınlar dahilin yepyeni bir ıslakamı da birlikteinde getirir. Bu süreçte bebeklerin beslenme ve bakımı yoğun şekilde uzun süreler gerektirdiği dahilin yeni anne olan bayanlar kendileri dahilin vakit ayıramamaktadır.

 

Uzmanların ve doktorların tüm yönlendirmelerine rağmen hususilikle toy anneler kulaktan dolma bilgiler ve çevrenin yönlendirmesi ile süt yapar gerekçesi ile şekerli besinlara ve tatlılara yönlenir. Bu da sabit kilolarını verememenin tarafı giza ekstra olarak kilo almalarına sebep olmakta. gerçekte lohusalık dönemi kadınlar dahilin kilo vermek dahilin oldukça verimli bir dönemdir.

Nedeniyse bu çağda gövde salgıladığı her 1 m. süt dahilin ekstra olarak 7 kalori harcamaktadır. Bu nedenle bayanlar doğum nihayetrası diyet uygulamalarına gerek kalmadan yalnızca yediklerine dikkat ederek çok fazla kilolarından yoğun şekilde hızlı bir şekilde kurtulabilmektedir.

Kilolarınız ile alakali sorunleriniz varsa evvellikle bir uzmanne başvurarak kendiniz dahilin uygun bir doğum nihayetrası diyet programı hazırlatabilirsiniz. tam olarak mucize diyet olarak yayılan ve kilo vermek isterken sağlığınızı riske atabileceğiniz hiçbir doğum nihayetrası diyet listesine saygınlık etmemelisiniz. Unutmamanız gereken en ciddi şey her kati kilo alıp-verme şeklinin bünyesi ile birebir alakalı olmasıdır.

Doğum nihayetrası kilo verme de en ciddi noktalardan biri ise bol bol su içmek gerekir. Günde 2 litre su tüketmek hem süt arkatırır hem de sizin metabolizmanızın hızlanmasını sağlayarak kilo vermenize uçurumdımcı olur. çok sayıda hanım dahilin doğum nihayetrası diyet uygulamak yoğun şekilde güçdur. Bu nedenle sıkı bir diyet programı uygulamak yerine günlük öğün sayınlarınızı 6 ya bölerek ve az yemeğe dikkat ederek bu süreçte basitca kilo verebilirsiniz.

Kilo vermede bir başka önemli nokta da besinlerden aldığınız enerji kadar enerji harcamaya dikkat etmektir. Bunu yediklerinizi kayıt ederek yoğun şekilde sade bir şekilde takip edebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yazar: webstar

2002 Yılında sanal mecraya katılan Webstar ; Web Yazılım, Web Tasarım ve SEO alanında kendisini geliştirmiştir. Aynı zamanda Makine Mühendisidir.

Bu yazıya paylaş

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir