Adsense Onayında Sorun Yaşayanların Sorunlarını Çözüyoruz

Çeşitli forumlarda Adsense Onayı alamayan arkadaşlara ücretsiz yardım ediyorum. Fakat forumlarda üyeliği olmayan arkadaşlar sorunlarını dile getiremiyorlar o yüzden böyle bir yazı yayınlama gereği duydum. Adsense onaylanma sürecinde sorun yaşayanlar veya reddedilenler  bu yazının altına yorum yaparak sorununu dile getirebilirler.. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..

Ayrıca şu yazımızı okuyabilirsiniz: Google Adsense Onayı İçin Etkili Yöntemler

Etiketler:, , , ,

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yazar: webstar

2002 Yılında sanal mecraya katılan Webstar ; Web Yazılım, Web Tasarım ve SEO alanında kendisini geliştirmiştir. Aynı zamanda Makine Mühendisidir.

Bu yazıya paylaş

18 Yorumlar

 1. Merhaba r10’da üyeliğim olmadığı için buraya yama gereği duydum. Günlük 200 hit aldığım siteme adsense başvurusu olumsuz sonuçlandı. Site adresim http://www.hilehurda.com bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim nerede yanlış yapıyorum.

  Gerekçe ise şu şekilde:
  Sorunlar:
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

  Bir Cevap Gönder
  • Anasayfadaki konuların altına (resimlerin) en az 700 karakter yazıdan kesit olmalı..Ayrıca illegal içerik barındırıp barındırmadığınızdan emin olun

   Bir Cevap Gönder
   • Hocam bunu nasıl yapacağım konusunda hiçbir bilgim yok.Şu an yaklaşık 400 karakter.Bunu ayarlamama yardımcı olur musunuz?

    Bir Cevap Gönder
    • wp kodlama bilen birinden yardım alınız.. Ufak bi ücret karşılığında yaparlar.. Kendiniz biliyorsanız the_excerpt(); kodunu araştırınız

     Bir Cevap Gönder
     • Blogger hocam wp değil

  • Öncelikle ilgilendiğiniz için çok saolun. Önerdiğiniz gibi sitede ufak tefek değişikler yapıp tekrar başvuruda bulundum. İllegal içerik olarak hiçbir şey bulunmamaktadır. Münkünse son haline tekrar bakarsanız sevinirim. hilehurda.com

   Bir Cevap Gönder
 2. Merhaba hocam.Öncelikle böyle birşey için teşekkür ederim

  Geçen hafta başvurum 2, sanırım 2.aşamada reddedildi.Sebep olarak yetersiz içerik gösterildi.Yardımcı olur musunuz?

  Bir Cevap Gönder
 3. Hocam beni skypeden eklermisiniz mail adresim yazıyor yorumda önemli bir mevzu için konuşacağımda

  Bir Cevap Gönder
 4. Hocam sitemi yeni kurdum adsenseye kabul edilmesi için neler yapayım daha adsenseye istek göndermedim kosantopal.com

  Bir Cevap Gönder
 5. Fuub.net üyeliğim olmadığı için buraya yazma gereği duydum adsense hesabında ilk onayı alıyor fakat 2.onayı almıyor ve site reddediliyor

  Bir Cevap Gönder
 6. Merhaba sitem Google politikalarıyla uyumlu değil şeklinde reddediliyor. Yardımcı olurmusunuz

  Bir Cevap Gönder
 7. Merhaba hocam sitem yaklaşık 3 aydır açık hergün haber giriyoruz sosyal medya paylaşımları yapıyoruz ortalama ziyaretçi 100 tekil, ancak google uygun değil diyor, sonra deneyin diyor, bugün yine denedim ama yarım saat sonra uygun bulunmadı dedi, yardımlarınızı bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.

  Bir Cevap Gönder
 8. Hocam forumlarda yazınızı gördüm ve üyeliğim olmadığı için oradan size sorunumu belirtemiyorum. Öncelikle böyle bir iyiliği bizlere yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bir kaç kez sitem adına adsense başvurusu yaptım ve hepsinde 2. aşamada reddedildim. Sitemde 94 adet içerik bulunmakta ve hepsi özgün yazıldı.
  Fakat Google red cevaplarında her seferinde özgün olmayan içerik, sitenizin anlaşılır gezinme sistemi ve sitenizi ziyaret etmeleri için neden sunun cevaplarını veriyor. Sitemin günlük tekil hiti 100-200 arası.. Neredeyse yayınladığım hemen her içerik Google’da 2 ve 3. sayfada çıkıyor, bir kısmıda ilk sayfada. Ama yinede reddediliyorum. Site adresim aşağıdaki gibidir. Yardımlarınızı bekliyor iyi çalışmalar diliyorum.

  Bir Cevap Gönder
 9. Siteme adsense almak istiyorum yardımcı olurmusunuz? Skype: kayakoku eklerseniz sevinirim. Teşekkürler.

  Bir Cevap Gönder

Trackbacks / Pingbacks

 1. Anonim - […] […]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir